• Home
  • Nawierzchnia utwardzona przepuszczalna

Nawierzchnia utwardzona przepuszczalna

nawierzchnia utwardzona przepuszczalna

Zapewnienie odpowiednich warunków dla ruchu pieszego i kołowego wymaga zastosowania systemów nawierzchni utwardzonych. Tradycyjne nawierzchnie utwardzone cechują się bardzo znikomym lub wręcz zerowym stopniem przepuszczalności, w wyniku czego woda opadowa nie przesiąka do gruntu. W skrajnych przypadkach nieprzepuszczalność nawierzchni utwardzonych może przyczyniać się do występowania lokalnych podtopień, a z czasem również erozji i wypłukiwania warstwy nawierzchniowej. Aby tego uniknąć warto wybrać nawierzchnie utwardzone przepuszczalne.

Nawierzchnia utwardzona przepuszczalna to unikalny produkt, dzięki któremu możemy skutecznie utwardzić daną ścieżkę lub podjazd jednocześnie zapewniając wysoką przepuszczalność wód opadowych do gruntu. Jest to produkt ekologiczny, będący alternatywą dla asfaltu i betonu o naprawdę szerokim spektrum zastosowań.

Nawierzchnia utwardzona przepuszczalna HanzaWay

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu ekologicznych nawierzchni wodoprzepuszczalnych naszym Klientom oferujemy nawierzchnie utwardzone HanzaVia Robust. HanzaVia Robust to nawierzchnia produkowana na bazie mieszanki kruszyw, żwirów i pasków o grubszym uziarnieniu. Nawierzchnia bardzo dobrze sprawdza się w warunkach dróg o podwyższonej nośności. Można ją układać na parkingach, poboczach drogowych, placach oraz drogach dojazdowych. Co istotne, nawierzchnia utwardzona przepuszczalna HanzaVia Robust zachowuje przepuszczalność powietrzno-wodną, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska naturalnego, a jednocześnie komfortowa w eksploatacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Klientów poszukujących ekologicznych nawierzchni utwardzonych do rozmaitych zastosowań zachęcamy do kompleksowego zapoznania się z ofertą marki HanzaWay. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru określonych produktów pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze nawierzchni HanzaWay, która najlepiej spełni Państwa oczekiwania.